Pomoc prawna MIK Apartamenty

Ostatnie lata to czas w którym wiele przedsiębiorstw pozyskiwało kapitał poprzez emisję obligacji korporacyjnych. Niestety, dla wielu Inwestorów, ten typ inwestycji okazał się nietrafionym pomysłem. Dom Inwestycji PL działa na rynku finansowym, mamy więc doświadczenie we współpracy z licznymi prawnikami, administratorami zastawu, hipoteki. W ostatnim czasie, we własnym zakresie przeprowadziliśmy śledztwo w sprawie nieprawidłowości w spółce zajmującej się produkcjami filmowymi w wyniku której nasze kontakty z kancelariami adwokackimi jeszcze mocniej się zacieśniły. Mając to na uwadze postanowiliśmy pomóc poszkodowanym obligatariuszom.
W odróżnieniu od wielu kancelarii chcemy działać w usystematyzowany sposób. Spośród prawników z którymi pracujemy wybraliśmy kilku, którzy specjalizują się w roszczeniach przeciwko emitentom obligacji. Jest to wąska dziedzina i dlatego nie każdy prawnik może poprowadzić taką sprawę skutecznie.
Obecnie obsługujemy Klientów, którzy maja roszczenie przeciwko spółce MIK Apartamenty Sp. z o. o. komandytowa, z siedzibą w Warszawie przy ulicy Poezji 11H. Spółka ta, poprzez emisje obligacji, chciała pozyskać kapitał na ukończenie budynku mieszkalno usługowego w Łapach w województwie białostockim. Przygotowując się do rozpoczęcia działań zmierzających do wyegzekwowania spłaty obligacji zebraliśmy szereg informacji i dokumentów, które będą pomocne w skutecznym działaniu.

Jeżeli jesteś posiadaczem obligacji wyemitowanych przez Mik Apartamenty to skontaktuj się z nami!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
biuro@dipl.pl
lub
ZADZWOŃ DO NAS!