Pomoc prawna dla Inwestorów w filmy „GROM” i „Dziewczyny z Dubaju”

Pomoc prawna dla Inwestorów w filmy „GROM” i „Dziewczyny z Dubaju”

 

Dom Inwestycji PL, zanim zaproponuje swoim Klientom jakiekolwiek rozwiązanie finansowe wnikliwie je sprawdza – niekiedy przez kilka miesięcy. Weryfikację prowadzimy również w trakcie trwania projektu, aż do jego zakończenia i prawidłowego rozliczenia. Tak też było w odniesieniu do spółki Ent One Investments sp. z o. o. komandytowa. W trakcie współpracy sprawdzaliśmy informacje, które do nas napływały – zarówno poprzez liczne pytania kierowane do Prezesa EOI, jak i kancelarii prawnych reprezentujących wszystkie spółki z grupy EOI.
Po roku współpracy ze spółką Ent One Investments Sp. komandytowa, zorientowaliśmy się, że informacje, które do nas docierają od prezesa spółki Pana Emila Stępnia nie są spójne w komparycji z jego wcześniejszymi deklaracjami czy doniesieniami prasowymi. Dlatego, samodzielnie, dotarliśmy do wielu dokumentów źródłowych, których lektura upewniła nas, że trzeba zaangażować prawnika.
Nawiązaliśmy współpracę z Kancelarią Prawną, która zdecydowała się reprezentować Klientów, którzy zainwestowali pieniądze w produkcję filmową realizowaną przez spółkę Ent One Investments sp. z o. o. sp. komandytowa.
Mecenas Wierzchowski uzyskał dostęp do wszystkich zgromadzonych przez nas dokumentów potwierdzających budzące wątpliwości działania zarządu spółki Ent One Investments Sp. z o. o. względem Inwestorów.
Po ogłoszeniu upadłości spółki Ent One Investments Sp. z o. o. komandytowa, która nastąpiła 20 maja 2021 roku, mecenas Wierzchowski reprezentuje wierzycieli zarówno w postępowaniu upadłościowym jak i również,w miarę potrzeby przed sądami powszechnymi czy w postępowaniu egzekucyjnym.
Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami!

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
biuro@dipl.pl
lub
ZADZWOŃ DO NAS!