DomInwestycjiPl jest firmą stworzoną przez … pasjonatów finansów.

Dla naszych Inwestorów poszukujemy najlepszych pomysłów, na zabezpieczenie zgromadzonego majątku. Pośród oferowanych przez nas rozwiązań zawsze były nieruchomości.

Od wielu lat jesteśmy certyfikowanym partnerem biznesowym dużego właściciela ziemskiego dla którego sprzedajemy nieruchomości na Warmii i Mazurach. Są to zarówno działki budowlane jak i rolne. Uczestniczymy w projekcie tworzenia nowej, turystycznej miejscowości usytuowanej na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, z polem golfowym, własna mariną i innymi atrakcjami.

Na przestrzeni ostatnich lat stworzyliśmy firmę z dużym potencjałem: mamy licznych Inwestorów którzy są zainteresowaniem zakupem lub sprzedażą nieruchomości.

Poprzez rozbudowę działu prawnego mamy na pokładzie sprawdzonych prawników, współpracujemy również z prężnie działającymi komornikami i notariuszami.

Jak widać największym kapitałem DomuNieruchomościPL są ludzie z którymi tworzymy nasz DOM.

2021 rok to kolejny rok pandemii.

Wielu z nas zostało przymusowo zamkniętych w domach. W związku z tym zaczęły się pojawiać pytania: „jeżeli mam siedzieć w klatce to czemu nie może ona posiadać wybiegu?” Dlatego odnotowaliśmy ogromne zainteresowanie nieruchomościami z przyrodą nie zaś betonem blokowisk w zasięgu ręki.

Za nami 2021 rok. Czas ten w dużej mierze poświęciliśmy na badaniu potencjału rynku nieruchomości na …ścianie wschodniej, budowaniu zaplecza w postaci osób wyspecjalizowanych w obrocie nieruchomościami.

Ostatecznie, po analizie mocnych i słabych stron podjęliśmy decyzję, że nadszedł czas na nowe wyzwanie: DomNieruchomościPL!

Zapoznaj się z naszą ofertą!