O Dom Inwestycji PL

DomInwestycji PL

Firma Dom Inwestycji PL została stworzona na bazie doświadczeń zawodowych Sylwii i Andrzeja.

Jest ich odpowiedzią na pytania:

      • Jak powinien wyglądać rynek finansowy?
      • Jakich ludzi musi zrzeszać?

Mamy rozwiązania zarówno dla ludzi z niewielkim kapitałem jak i z potężnym portfelem. Każdego traktujemy profesjonalnie, w zindywidualizowany sposób. Zawsze usłyszysz o szansach i o zagrożeniach, tak byś miał przesłanki do wyboru optymalnego dla siebie projektu. Wszystko po to by nasza współpraca była długotrwała, nie zaś „jednorazową przygodą”. Obecnie jesteśmy domem dla około 30 osób – specjalistów z długoletnim doświadczeniem z dziedziny finansów, ubezpieczeń, prawa i nieruchomości.

Tworzymy nową jakość w biznesie.

Zapraszamy!

NASZ ZESPÓŁ

Wspaniałe pomysły kosztują grosze. Bezcenni są ludzie, którzy je urzeczywistniają.
Andrzej Pawłowski

Andrzej Pawłowski

Prezes
Ekspert z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży, zarządzaniu i szkoleniach w polskich oraz międzynarodowych firmach (medycznych, finansowych, ubezpieczeniowych). Posiada praktykę w tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Przed założeniem spółki Dom Inwestycji PL Sp. z o. o. uczestniczył w budowaniu od podstaw i rozwoju firmy, która w ciągu dwóch lat działalności rozwinęła sieć biur w Polsce oraz przedstawicielstwa na świecie. Pełnomocnik zarządu jednej z większych fundacji na terenie Polski południowej do wszystkich czynności bankowych. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o specjalizacji trenerskiej.
Sylwia Sobieszczańska

Sylwia Sobieszczańska

V-Prezes
Wykształcenie ekonomiczne i prawne otworzyło jej drogę do pracy w międzynarodowej korporacji. Przepracowała tam prawie 10 lat osiągając kolejne szczeble kariery. Po zakończeniu pracy w korporacji jej kariera zawodowa ewoluowała w kierunku doradztwa biznesowego – tworzyła biznesplany, przeprowadzała restrukturyzacje finansowe, była częścią zespołu lub samodzielnie wprowadzała podmioty startup- owe na rynek. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej. Ukończyła także Szkołę Giełdową w Warszawie.
Michał Wach

Michał Wach

Dyrektor Działu Prawnego
Ugruntowane doświadczenie prawne sprawia, że Michał dostarcza skuteczne rozwiązania i rozwiązuje problemy. Bardzo sprawnie porusza się w szczególności w środowisku obsługi prawnej spółek w kraju i za granicą. Płynna obsługa prawna transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych, to także domena Michała. Zajmuje się kompleksową obsługą prawną spółek Venture Capital w międzynarodowym środowisku, z uwzględnieniem inwestycji w start up-y. Przeprowadza badania Due Diligence nieruchomości oraz spółek, przygotowuje i weryfikuje umowy inwestycyjne; łączy, przekształca i likwiduje spółki. Analizuje i ocenia inicjatywy inwestycyjne pod kątem prawnym, rozwiązuje problemy natury prawnej. Prowadził szereg trudnych spraw o charakterze windykacyjnym zakończonych sukcesem. Zarządza kilkoma projektami inwestycyjnymi. Współpracuje z podmiotami oraz organizacjami międzynarodowymi. W trosce o lepsze prawo prezentował na konferencjach i sympozjach naukowych pozytywne strony dla całej gospodarki proces tworzenia prawa w oparciu o Ocenę Skutków Regulacji. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Odbywał aplikację w OIRP Warszawa. Ukończył również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zna język angielski oraz hiszpański, komunikatywnie francuski i rosyjski. Michał jest certyfikowanym płetwonurkiem (CMAS) i żeglarzem.